Олімпіади, конкурси

Українсько-естонський проект
 «Міксіке в Україні»

МІКСІКЕ – освітнє онлайнове середовище  http://miksike.net.ua
Слово «міксіке» в перекладі з екстонської – чомучка.
Середовище Міксіке створено у 1994 році в Естонії і успішно використовується у навчальних закладах країни вже понад 20 років. Крім Естонії у середовищі Міксіке тривалий час працюють вчителі, учні та їх батьки в Латвії, Литві, Словенії. Також освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи,  між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи.
Міксіке  – освітнє онлайнове середовище, що надає можливість вчителям, учням і батькам створювати, використовувати, зберігати та поширювати авторські навчальні онлайнові матеріали (інтерактивні вправи, дидактичні матеріали, вікторини тощо), а також використовувати колекцію навчальних  матеріалів, яку створили інші  педагоги-учасники проекту.
Середовище Міксіке можуть використовувати вчителі різних шкільних предметів на різноманітних етапах навчання та виховання. Це ефективний інструмент для різнобічного саморозвитку та самовдосконалення особистості.
На сайті розмежовані права вчителя та учня, що дозволяє педагогам створювати власне навчальне середовище класу, паралелі, школи. Використовувати інструменти сайту для навчання, виконання домашніх завдань, підготовки до контрольних та змагань, а також у різноманітних позакласних заходах.
Середовище дозволяє вчителю створювати та зберігати власну колекцію дидактичних матеріалів, що в результаті утворює спільну колекцію учасників проекту, яка поповнюється та використовується за принципом «я для всіх і всі для кожного».
Прагліміне – онлайновий математичний тренажер, платформа для проведення тренувань і змагань з усного рахунку для всіх зареєстрованих користувачів незалежно від віку.  http://miksike.net.ua/ #pranglimine .
Також сайт містить прості у використанні інструменти для створення інтерактивних вправ, які дозволяють у ігровій формі запам’ятовувати складні визначення, поняття, правопис слів, значення іноземного слова та його правопис тощо.
Середовище допомагає перетворювати нудний хід запам’ятовування на цікавий захоплюючий процес, а ще допомагає учням і вчителям доводити всім, що нецікавих і складних наук не буває.
ПРО ПРОЕКТ «МІКСІКЕ В УКРАІНІ»
У 2011 року розпочалась співпраця Міксіке з Україною за підтримки Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation) Міністерства закордонних справ Естонії .
У 2011-2013 роках проект «Міксіке в Україні» реалізовувався у Криму.
У 2014 році, у зв’язку із соціально-політичними подіями в Україні, проект продовжив свою роботу на материковій Україні. Пілотним регіоном для реалізації проекту було обрано Львівську область.
Успішний досвід реалізації проекту у 2014-2015 навчальному році знайшов підтримку у Міністерстві освіти і науки України (лист МОН № 2/2-14-600-15 від 26.03.2015 р.) дозволив організаторам та донорам проекту ініціювати його продовження та поширення у інших регіонах України.
Всі заходи в рамках проекту “Міксіке в Україні” для навчальних закладів України безкоштовні.
Мета проекту: впровадження та розвиток онлайнового навчання у загальноосвітніх навчальних закладах України, навчання вчителів використанню онлайнових інструментів у навчально-виховному процесі, створення дидактичних та методичних матеріалів за допомогою онлайнових ресурсів. Створення умов для вільного спілкування учнів Естонії та України, а також інших країн, які використовують платформу Міксіке, розвиток міжнародних зв’язків між педагогами та учнями.
 Даний проект у 2016-2017 навчальному році розвиватиметься за 4 основними напрямами:
  • мультипредметні заходи спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів (наприклад, використання онлайнових інструментів у вивченні мов, практико орієнтоване вивчення природничих предметів з використанням мобільних пристроїв тощо);
  • розвиток міжрегіонального та міжнародного партнерства на рівні навчальних закладів, підтримка регіональних ініціатив;
  • розвиток усного математичного рахунку;
  • сприяння професійному розвитку педагогів країни, зокрема у використанні сучасних цифрових технологій у навчально-виховному процесі.
Проект можна розглядати як практичний інструмент для проведення освітньої реформи України на рівні середньої загальної освіти, що допомагає створювати ефективне освітнє середовище з використанням сучасних інформаційних та педагогічних технологій.           У майбутньому, здобуті досвід та навички, учасники проекту зможуть використати у професійній діяльності в реформованій новій українській школі.          Освітнє середовище Міксіке вже має учасників зі всіх регіонів України, але прагне розширити таку співпрацю, готове співпрацювати з освітніми організаціями, що підтримують їхні ініціативи та сповідують спільні цілі.         Всі заходи в рамках проекту для загальноосвітніх навчальних закладів України проводяться безкоштовно. Лист МОН України (Від _05.10.2016_ № _2/2-14-2040-16)  щодо реалізації проекту 2016/2017 навчальному році.
Як долучитись до проекту: Для участі в проекті достатньо зареєструватися на сайті. Всі інструктивні матеріали та контакти координаторів знаходяться на головній сторінці сайту http://miksike.net.ua 


Дані для входу на сайт www.olimpis.com.ua



Якщо не бачите малюнків, то включіть їхнє відображення у вашій поштовій програмі.
Дані для входу на сайт https://www.olimpis.com.ua/ua/konkurs-z-matematiki/novini-konkursu 

Просимо поінформувати учнів і вчителів такими способами:
  1. Найефективніший варіант запрошення учнів взяти участь у конкурсах — особисто запросити учнів взяти участь у конкурсах «Олімпіс».
  2. Надіслати ел. поштою інформацію про конкурси (оголошення для вчителів.doc і оголошення для адміністрації.doc):
    1. адміністрації навчального закладу (канцелярії);
    2. вчителям;
    3. адміністратору шкільної веб-сторінки з проханням про розміщення інформації про конкурси (.doc)інформації про конкурси (.doc) на сторінці навчального закладу.
  3. Роздрукувати оголошення для вчителів.doc і повісити його в учительській.
  4. Роздрукувати оголошення для вчителів.docоголошення для вчителів.doc і особисто вручити вчителям.
  5. Роздрукувати плакат (.jpg) і повісити на дошці оголошень.
  6. Якщо школа користується ел. щоденником, то можна інформувати (.doc) вчителів, учнів і батьків за допомогою ел. щоденника.
Вчитель, який запросив до участі у конкурсі найбільшу кількість учнів, отримає ел. книгу POCKETBOOK Ultra в подарунок! Детальніше.
Кураторам конкурсу пропонується компенсація до 30% від внесків за участь у вигляді знижки. Детальніше.
Рекомендуємо ознайомитися з інформацією: Інструкція з проведення конкурсу і Запитання і відповіді.


             

Міжнародний етап математичного конкурсу “Кенгуру-2018”

До уваги учасників та координаторів Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»!
Розпочато реєстрацію на Міжнародний етап математичного конкурсу “Кенгуру”, який відбудеться 15 березня 2018 року. Міжнародний етап проводиться для учнів 2-11 класів.
Заявки та квитанції від навчальних закладів на участь у конкурсі приймаються до 11 лютого 2018 р. електронним листом на адресу gelena7@ukr.net
Перевірити стан реєстрації на ІІ етап Міжнародного математичного конкурсу “Кенгуру” можна за посиланням: Кенгуру_ІІ етап
За консультаціями звертайтесь до регіонального організатора Конкурсу у місті Києві: Герасимович Олени Миколаївни (конт. тел.: 067-705-79-55).
Детальніше про умови організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу “Кенгуру” у 2017 – 2018 н.р. можна дізнатися на сайті Конкурсу: www.kangaroo.com.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар